AIVA STATYBA programoje iš projekto grafiko atliekamas darbų valdymas ir apskaita. Žemiau parodyta proceso schema.

Savaitės ir dienos užduočių sudarymas

Pasirinktai savaitei programa suformuoja sąrašą reikalingų atlikti darbų. Darbų vadovui lieka tik paskirstyti darbų kiekius savaitės dienomis bei įvesti faktiškai atliktų darbų kiekius. Tokiu būdu programa sutaupo darbų vadovui laiką užduočių paruošimui ir atlikimo kontrolei .

 

Aplikacija planšetei darbų peržiūrai registracijai

Reikalingi atlikti dienos darbai gali būti perduodami į planšetę ar išmanųjį telefoną. Darbų vadovas priimdamas padarytus darbus, planšetėje gali atžymėti kad užduotis įvykdyta arba įvesti koks jos kiekis įvykdytas, jei užduotis įvykdyta nepilnai ar viršyta. Toks sprendimas padeda vadovui operatyviai užregistruoti darbų atlikimą tiesiogiai objekte.

 

Atlikti darbai operatyviai parodomi Ganto grafike

Užregistravus kad darbai atlikti, tai programa parodo Ganto grafike, kas padeda vadovams operatyviai ir akivaizdžiai stebėti kaip vykdomas projektas.

Sankaupinės mėnesio darbų atlikimo ataskaitos suformavimas

Iš užregistruotų atliktų užduočių duomenų programa paskaičiuoja kiek per mėnesį atlikta darbų ir juos parodo sankaupinėje atliktų darbų ataskaitoje.  Tai sutaupo nemažai darbuotojų laiko ataskaitos paruošimui.

 

Darbų atlikimo aktų ir PVM sąskaitos faktūros spausdinimas

Iš darbų atlikimo ataskaitos galima atspausdinti darbų atlikimo aktą suderinimui su užsakovu.

Po akto darbų atlikimo suderinimo, galima įvesti suderintų darbų kiekius, kurie gali skirtis nuo faktiškai atliktų, ir atspausdinti galutinį darbų atlikimo aktą pasirašymui. Pagal šiame akte esančius darbus iš sankaupinės ataskaitos programa suformuoja PVM sąskaitą- faktūrą apmokėjimui. Tam kad juos suformuoti tereikia įvesti minimaliai duomenų, todėl sutaupoma nemažai darbo laiko.

 

Atlyginimų skaičiavimas darbininkams už jų atliktus darbus

Iš užregistruotų atliktų darbų duomenų programa automatiškai paskaičiuoja darbininkams atlyginimus, kas didina jų suinteresuotuma darbu.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt