AIVA CRM gali Jums padėti valdyti darbo su konkursais procesą ir greičiau paruošti kokybiškesnius pasiūlymus, o tai reiškia daugiau laimėti finansiškai naudingų projektų.

AIVA programos pagalba galėsite:

1)       Sudaryti konkursų registrą ir  kaupti visus konkursus liečiančius failus-projektinę dokumentacija, konkurso sąlygas, pasiūlymus ir pan.

2)       Planuoti ir kontroliuoti užduotis reikalingas paruoši komercinius pasiūlymus konkursams- apklausti kainas, apruošti sąmatą, pažymas, pasiūlymą ir pan.

3)       Apklausti medžiagų tiekėjus ir darbų subrangovus Internetu panaudojant tiesiogiai projekto sąmatos duomenis

4)       Iš suimportuotų sąmatų ir kainų apklausų metu gautų kainų  paruošti komercinius pasiūlymus, o laimėjus konkursą, -  sutartis bei sąskaitas išankstiniam mokėjimui

Be to, programos pagalba galima sukaupti užsakovų, tiekėjų, medžiagų bei darbų kainų duomenų bazę, kuri gali padėti greičiau paruošti naujus konkursus.

Darbo su konkursais proceso automatizavimo nauda

Darbo su konkursais proceso automatizavimo nauda, tai, visų pirma geresnis darbo organizavimas, darbo laiko ekonomija dokumentų ruošimui ir kainų apklausai,  galimybė surasti per apklausą geresnes kainas ir todėl didesnė tikimybė geriau paruošti konkurso pasiūlymą ir laimėti konkursą.

 

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt